Нацгвардія переймає досвід західних партнерів у роботі з цивільним населенням - НГУ

У центрі підготовки персоналу цивільно-військового співробітництва у місті Гаага, Королівство Нідерланди, пройшов курс з підвищення кваліфікації для військовослужбовців країн-членів та країн-партнерів НАТО.

Протягом місяця представник Національної гвардії України разом з військовослужбовцями країн-членів Альянсу вивчали основи єдиного підходу у плануванні та практичного застосування прийнятого у системі штабної роботи країн НАТО та процесу набуття корисних здібностей.

«Будь-який військовий конфлікт потребує сучасного підходу для формування нових методів роботи, які сприятимуть збереженню життя цивільного населення. Обмін досвідом та вирішення складних завдань позитивно вплине на ефективність діяльності цивільно-військового співробітництва в Україні. Нам дуже цікавий досвід західних партнерів, адже отриманні від них знання дадуть нам можливість більш якісно та професійно підходити до питань роботи з цивільним населенням», – зазначив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва НГУ капітан Кирило ОНИЩЕНКО.

CIMIC Centre of Excellence (CCOE) є багатонаціональним центром передового досвіду, акредитованим НАТО. Він надає додаткову цінність, інноваційні та своєчасні поради та предметну експертизу щодо CIMIC як для цивільних, так і для військових.

Основні зусилля організації зосереджені на концептуальній і доктринальній розробці, отримання досвіду разом із покращеним навчанням і освітою.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту