Фельдшер Байкер провів тренінг для працівників ТРЦ Respublika Park (ВІДЕО) - НГУ

Завдяки співпраці Цивільно-військового співробітництва Нацгвардії та адміністрації розважального комплексу вдалось провести зустріч з військовим медиком батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького. Темою обговорення на цей раз стала «Перша допомога в умовах надзвичайної ситуації».

«Надаючи допомогу іншим, ні в якому разі не можна нехтувати власною безпекою. У стані війни та й у повсякденному житті можуть статись різні ситуації, в яких ми повинні вміти надати першу допомогу, при цьому забезпечивши себе самого від ураження або захворювання. Нехай ці навички вам ніколи не знадобляться, але ми маємо бути готовими до всього, адже вони рятують життя», – зазначив під час тренінгу Олександр Корнійчук на позивний Байкер.

Байкер поділився з присутніми основами надання першої домедичної допомоги, способами та методами зупинки будь-якої кровотечі, застосуванням спеціальних та підручних засобів для порятунку людського життя. Також, кожен працівник мав змогу попрактикуватись в накладанні турнікета та дізнатись, які засоби при наданні допомоги є малоефективними або, навіть, небезпечними для потерпілого.

«Для співробітників ТРЦ Respublika Park такі знання абсолютно необхідні, адже щодня тисячі відвідувачів приходять відпочити та купити необхідне. Вже не вперше ми співпрацюємо та дякуємо за можливість бути корисними у ці нелегкі часи нашого сьогодення», – зазначила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.

Перейти до вмісту