Гвардійці провели заняття з надання першої медичної допомоги для учнів луцьких шкіл - НГУ

«Час, у якому ми живемо, спонукає і школярів вивчати базові принципи тактичної медицини. До того ж, ці знання можуть допомогти їм і при травмах у побуті», – підкреслив офіцер-гвардієць Віталій.

Заняття, проведені у Волинському центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, містили теорію і практику. Під керівництвом військових медиків діти практикувалися в накладанні турнікета і кровоспинних пов’язок, вчилися робити шини з підручних засобів, дізнавалися принципи серцево-легеневої реанімації і тампонування ран.

«Я мало що знав із того, що нам сьогодні показали. Дуже сподобалося самому робити замінник турнікета з бинта і твердого предмета, наприклад, маркера», – каже школяр Олег.

Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства організовує заняття для учнівської молоді, враховуючи проблематику воєнного часу. За словами методистки центру Марії Мацишин, діти, які його відвідують, залучені і у волонтерський рух. Серед іншого, вони готують для військових вітамінні та енергетичні набори з горіхів і сухофруктів.

Перейти до вмісту