НА НГУ розпочинає співпрацю з Національною академією оборони ЗС Латвійської Республіки - НГУ

У Національній академії Національної гвардії пройшла зустріч іноземної делегації Латвійської Республіки з керівництвом Академії НГУ, представником навчально-методичного центру та відділу євроатлантичної інтеграції.

«Ми раді вітати вас і готові обговорити важливі питання співпраці наших військових навчальних закладів. Така кооперація буде корисною для обох сторін», – звернувся до присутніх перший заступник начальника Національної академії Національної гвардії України з навчальної та методичної роботи полковник Владислав Єманов.

Представники військових вишів ознайомили один одного із загальною системою підготовки майбутніх офіцерів. Сторони поділились ідеями стосовно форматів співпраці між Національною академією оборони Збройних сил Латвійської Республіки та військовими навчальними закладами (центрами) Національної гвардії України.

«Перш за все, хочемо висловити вдячність вам за те, що у такий надважкий період ви виділили час та погодилися нас прийняти. Впевнений, що наша зустріч досягне успіхів та отримає подальший прогрес, – зазначив аташе з питань оборони Посольства Латвійської Республіки в Україні полковник Александерс Холмановс. – Нам цікаво почути про ваш досвід та підготовку курсантів».

Під час зустрічі присутні обговорили співпрацю Академії НГУ з міжнародними інституціями до початку повномасштабного вторгнення і після. Основну увагу звернули на розвиток та вдосконалення курсів підготовки офіцерів за стандартами НАТО L1, L2, L3; а також двосторонній обмін інструкторами та викладачами для обміну досвідом.

«Ми вже маємо успішний досвід інтеграції стандартів НАТО в програми підготовки військових дисциплін. І зараз бачимо нову можливість для такого розвитку та сертифікації наших програм», – зазначив начальник навчально-методичного центру полковник Володимир Тробюк.

За результатами зустрічі обидві сторони домовилися про проведення міжвузівських установчих онлайн-зустрічей для обговорення питань співробітництва та науково-практичних конференцій.

Крім того, учасники зустрічі дійшли домовленості щодо підготовки та організації можливого візиту представників Академії НГУ до Національної академії оборони Латвії з метою ознайомлення з діяльністю навчального закладу та процесом проведення курсів для офіцерів рівня L2.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту