Нацгвардійці знищили 6 повітряних цілей, виконали 16 бойових вильотів та близько 2100 вогневих завдань - НГУ

Впродовж минулого тижня артилеристи Національної гвардії безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони й виконали близько 2100 вогневих задач.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилеристи Національної гвардії на лиманському, бахмутському, авдіївському, бердянському, мелітопольському та херсонському напрямках виконали близько 2100 вогневих завдань, знешкодили 79 осіб противника, з них 27 – назавжди. Також підтверджено знищення двох танків, двох бойових машин десанту, трьох мінометів, 4 одиниці автомобільної техніки, переносної установки для розмінування, складу з боєприпасами, трьох укриттів особового складу та подавлено 106 спроб штурмових дій піхоти противника», – сказав він.

Авіація Нацгвардії за тиждень виконала 16 бойових вильотів для вогневого ураження противника, під час яких знищено близько 25 загарбників та нанесено ураження по скупченню живої сили та військовій техніці ворога.

Полковник Микола Уршалович також повідомив, що безпілотною авіацією Національної гвардії було здійснено 12 вильотів. У результаті на херсонському напрямку було виявлено дві бойові броньовані машини, 20 гармат та 8 одиниць автомобільної (спеціальної) техніки.

Підрозділи артилерії Сил оборони наносили вогневе ураження по виявлених цілях. Минулий тиждень був результативним для наших мобільних вогневих груп та підрозділів оперативного призначення, які під час повітряних атак ворога знищили 6 повітряних цілей.

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту