Розвідники Нацгвардії виявили понад 440 цілей противника - НГУ

Підрозділи розвідки Національної гвардії України протягом минулого тижня виявили 446 цілей противника, серед яких техніка, склади та місця розташування особового складу ворога.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Розвідники Національної гвардії виявили 446 цілей противника, частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович також повідомив, що за минулий тиждень на лиманському, донецькому, херсонському та мелітопольському напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади виявили та знищили: два танки, 6 одиниць іншої броньованої техніки, вантажівку, 5 легкових автомобілів, антену комплексу РЕБ, склад з боєприпасами ворога.

«На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 196 окупантів, з яких 47 – назавжди, знищено: танк, бойову машину піхоти, бронетранспортер, 11 одиниць автомобільної техніки, два міномети, артилерійську систему, два польових сховища з боєприпасами, комплект системи РЕБ», – сказав полковник Микола Уршалович.

Підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на лиманському, авдіївському та мелітопольському напрямках також продовжують нищити ворога. Загальні втрати, які нанесли окупантам підрозділи спеціального призначення склали: у живій силі 31 військовослужбовець, з яких 16 – назавжди. В озброєнні та військовій техніці було пошкоджено: танк, бронетранспортер та одну одиницю спеціальної техніки.

Полковник Микола Уршалович також повідомив, що за минулий тиждень по позиціях підрозділів НГУ ворог наніс 10 авіаційних ударів, 62 удари дронами-камікадзе, завдав 1884 обстріли із танків, ствольної, реактивної артилерії, здійснив 13 спроб проведення штурмових дій.

Попри це, нацгвардійці у складі визначених угруповань Сил оборони не допустили втрат територій, продовжували вести активну оборону на куп’янському, лиманському та бахмутському напрямках. Вели зустрічні бої на мелітопольському напрямку та проводили стабілізаційні заходи на території Херсонської області.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту