Нацгвардійці знищили важку вогнеметну систему ворога «Солнцепьок» - НГУ

На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На лиманському, донецькому, херсонському та мелітопольському напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади виявили та знищили танк, бойову броньовану машину техніки, важку вогнеметну систему «Солнцепьок», 5 вантажівок, два легкових автомобілі та антену комплексу РЕБ», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович також повідомив, що протягом минулого тижня підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 168 окупантів, з яких 52 – назавжди, а також знищено два танки, три бойові машини піхоти, два бронетранспортери, 15 одиниць автомобільної техніки, 9 укриттів особового складу, польове сховище з боєприпасами.

Підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на лиманському, авдіївському та мелітопольському напрямках продовжують нищити ворога. Загальні втрати, які нанесли окупантам підрозділи спеціального призначення склали: у живій силі 73 військовослужбовці (22 – назавжди), в озброєнні та військовій техніці було пошкоджено одну одиницю автомобільної техніки. Разом з тим, розвідники бригади спеціального призначення НГУ на кремінському напрямку за тиждень знищили один танк, три БМП, 5 вантажних автомобілі, два автомобілі УАЗ СГР.

«Всього ж за тиждень розвідники Національної гвардії виявили 527 цілей противника, частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу», – сказав полковник Микола Уршалович.

Він також додав, що всього за минулий тиждень по позиціях НГУ ворог наніс 4 авіаційних ударів, 74 удари дронами-камікадзе, завдав 2044 обстріли із танків, ствольної, реактивної артилерії, здійснив 30 спроб проведення штурмових дій. Попри це, нацгвардійці у складі визначених угруповань Сил оборони не допустили втрат території, продовжували вести активну оборону на куп’янському, лиманському та бахмутському напрямках. Вели зустрічні бої на мелітопольському напрямку та проводили стабілізаційні заходи на території херсонської області.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту