Нацгвардійці тренуються зі страйкбольною зброєю та обладнанням, що дозволяє їм вдосконалювати бойові навички (ВІДЕО) - НГУ

Навчання включають чотири етапи: захід передового загону в місто, оборону міста, блокування та штурм. Під час тренувань не лише практикується бойова тактика, але й надається медична допомога, проводиться евакуація поранених та забезпечується прикриття своїх загонів.

«Тренування відбуваються у форматі реального бою, з використанням реалістичних звуків. Передовий загін заходить у місто, де вже знаходиться противник, який займає оборону, – пояснює командир роти з позивним Лідер. – Передовий загін зустрічається з противником, проводять дії щодо знищення, противник відходить. Наступний підрозділ прибуває в місто та блокує будівлю. Третій підрозділ штурмує її та звільняє від противника».

Участь у навчаннях також беруть і досвідчені військові, які принесли свій бойовий досвід  та діляться порадами під час навчань з побратимами.

Гвардієць з позивним Мутний якраз відпрацював свою частку. Каже, лишився цілий. Що ж до реалій, то вже має бойовий досвід, воював взимку 2022-2023 років.

«Ці навчання дійсно дуже сильно нам допомагають, особливо з цими страйкбольними приладами, – говорить військовий. – Сама зброя хороша тим, що вона максимально наближена до реальної. І габаритах, і по вазі – лише стріляє пластиковими кулями».

За його словами, кожен раз під час навчань військові вдосконалюють свої навички, йде злагодженість підрозділу.

Тренування на страйкбольному спорядженні можливе завдяки підтримці благодійної організації Help Heroes Of Ukraine, яка передала це спорядження гвардійцям.

За словами експертів, такі тренування можуть допомогти зменшити втрати бійців на полі бою на 50-60%.

Загалом, ці навчання допомагають підготувати нацгвардійців до ефективних дій на справжньому полі бою та підвищити їхню військову майстерність.

Перейти до вмісту