Антидронні групи Нацгвардії провели бойові навчання - НГУ

Гвардійці 11 бригади ім. М. Грушевського регулярно проводять бойові навчання, відшліфовують майстерність стрільби з різних видів озброєння та тренують способи ведення вогню по БПЛА противника.

Військовослужбовці кулеметних розрахунків безустанно підвищують практичні вміння на заняттях, де дистанції максимально наближенні до реальних під час атак ворога дронами-камікадзе типу Shahed-136.

“Робота з цим видом зброї надзвичайно важка, потребує ручного наведення і максимальної концентрації”, – діляться інструктори, – “Роль кулеметника у вирішенні бойового завдання дуже значна. Він має бути готовим до відкриття вогню по найбільш важливому напрямку в будь-який час доби та за будь-яких обставин, а головне аналізувати та коригувати результати стрільби”.

Підготовка насичена, окрема увага приділяється також теоретичному навчанню математичних навичок. Гвардійці мають володіти холодним розрахунком, щоб вміло знищувати наземні легкоброньовані цілі, гелікоптери, літаки та безпілотні літальні апарати ворога.

Національна гвардія України спільно зі Збройними силами та іншими складовими Сил безпеки і оборони забезпечує надійний захист України від збройної агресії рф.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту