Як тренуються бійці Нацгвардії України на Запорізькому напрямку (ВІДЕО) - НГУ

Бійці бригади “Спартан” Нацгвардії України, які воюють на Запорізькому напрямку, відпрацьовують злагодженість під час бойових завдань. Стріляють з великокаліберних кулеметів та гранатометів.

Військовослужбовець на позивний “Пекар” розповідає сьогодні на тренуванні відпрацьовували злагодженість розрахунку зі станкового протитанкового гранатомета або простіше СПГ:

“Вражали умовну ціль на відстані 800 метрів. Моя функція, щоб злагоджено працював розрахунок: навідник, заряджаючий, подавач знали свою роботу та виконували добре. Я контролюю ціль, отримую координати цілі, передаю їх навіднику, дані. Він наводиться і по команді “постріл” робить вогонь”.

За словами військового на позивний “Мажор”, зі станкового протитанкового гранатомета можна зруйнувати укріплення ворога та розбити його вогневі засоби: танки, міномети та іншу зброю.

“Проти піхоти осколково-фугасні снаряди дуже ефективні. Кумулятивні, більшість підходить для техніки, легко броньованої, броньованої, проти будинків, завалити десь якісь стіни, повалити огорожу”, – зазначив військовослужбовець.

Ще одна група бійців опановує навички ефективного ведення вогню з кулеметів, каже нацгвардієць “Сміт”:

“Нам дають таку можливість відпрацювання навчальні постріли. Це в майбутньому нам допоможе влучати влучно по техніці ворога, виконувати наше завдання, яке буде поставлене перед нами нашим керівництвом”.

За словами “Сміта”, для того, щоб покращити свою майстерність та навички володіння зброєю нацгвардійці бригади “Спартан” тренуються щодня.

Перейти до вмісту