Нацгвардійці тренують психологічну стійкість, фізичну витривалість і навички командної взаємодії (ВІДЕО) - НГУ

Воїни чернівецького підрозділу Національної гвардії України під час систематичних навчань на полігоні загартовують свої психологічні та фізіологічні якості, тренують психологічну стійкість, фізичну витривалість і навички взаємодіяти як команда.

У рамках таких регулярних навчань психологи підготували гвардійцям вправу «мінне поле». Ця вправа спрямована на покращення взаємодії та комунікації між військовослужбовцями в бойових умовах. Вправа змушує бійців працювати в команді й швидко приймати рішення у стресових ситуаціях. Таким чином гвардійці загартовують свою психіку і готуються до виконання бойових завдань.

«Ми готуємо хлопців до складних бойових умов. Їхня психіка має витримати великі навантаження. Підготовка не тільки допоможе виконати поставлену задачу, а й зберегти життя особовому складу», – коментує військова Інга Романюк.

Подібні заняття є невід’ємною складовою базової підготовки військовослужбовців і дозволяють гвардійцям бути ефективними на полі бою. Злагодженість дій, командна робота і відчуття підтримки побратима дозволяють підвищувати не лише індивідуальну, але й групову ефективність виконання бойових завдань.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту