Франківські гвардійці вдосконалюють навички ураження ворожих безпілотників (ВІДЕО) - НГУ

Мобільні вогневі групи 50-го полку Національної гвардії України провели спеціальні навчання, спрямовані на протидію ворожим безпілотникам. Такі регулярні навчання сприяють як підвищенню професійного рівня бійців й утриманню високої бойової готовності, так і злагодженим та рішучим діям під час відбиття повітряних атак ворога.

«Сьогодення диктує нам нові правила війни з безпілотниками й для цього ми повинні постійно тренуватися, щоб захищати нашу країну і наших рідних від будь-яких загроз. Сьогодні ми покращували наші навички стрільби з різних видів зброї, які можуть бути ефективними проти безпілотників. Ми вкладаємо всю свою енергію й увагу в ці тренування. Чим краще ми підготуємося зараз, тим більше ми будемо захищені у майбутньому», – розповідає командир вогневої групи Петро.

Під час навчання особлива увага гвардійців була спрямована на вдосконалення та відпрацювання різноманітних тактичних прийомів та стратегій, спрямованих на знищення ворожих безпілотних літальних апаратів. Гвардійці вивчали різні методи виявлення, спостереження та ліквідації БпЛА, включаючи використання спеціальних засобів радіоелектронної боротьби та ефективного застосування зброї.

Вдосконалення навичок координації та співпраці між бійцями вогневої групи, а також між різними вогневими групами дозволяє оперативно реагувати на будь-які ситуації під час виконання бойового завдання.

Детальніше про тренування мобільних вогневих груп гвардійців дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту