Нацгвардійці привітали харків’ян з Різдвом Христовим - НГУ

Військовий оркестр 3 бригади оперативного призначення привітав харків’ян з Різдвом Христовим. Гвардійці у традиційному вбранні заспівали для містян українські колядки та щедрівки. Військові створили святкову атмосферу, духом Різдва пройнялися всі присутні дорослі та малеча.

«Це наша традиція на Різдво співати колядки. Наші військові борються за мир та свободу українського народу, за перемогу України. Нам всім зараз важливо відчувати підтримку один одного, тож таким чином, ми військові ще раз нагадали цивільним, що ми поряд і ми незламні», – поділився музикант військового оркестру Олександр.

Завдання кожного колядувальника – принести добру звістку про народження Христа, побажати добробуту та щастя. У колядці «Нова радість стала» окрім подій у Вифлеємі, також міститься побажання добра господарям будинку і добробуту Україні. Колядники були з різдвяною зорею, яка вказує правильний шлях.

«Під час виконання колядок нам хотілося поділитися радістю і наповнити добром серця українців на Різдво, побажати, щоб новонароджений Бог подав їм те, чого вони потребують або навпаки забрав проблеми. Віримо, що Господь допоможе нам подолати сучасного Ірода, і не дати йому виконати злу волю», – зауважив начальник військового оркестру Сергій Нагорний.

 

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

 

Перейти до вмісту