Музична терапія: артисти театру музичної комедії дали концерт для слобожанських гвардійців - НГУ

Артисти Харківського академічного театру музичної комедії виступили з концертом для гвардійців 5-ї Слобожанської бригади, які проходять лікування та реабілітацію.

Актори запевняють, що дарувати позитивні емоції військовослужбовцям – це їхній власний внесок у боротьбу із російськими загарбниками.

«Ми маємо багаторічну історію співпраці з гвардійцями. Наші артисти завжди з радістю виступали для військових. Сьогоднішній наш концерт для бійців – це добра традиція. З першого дня війни, так повелося у нас, – кожен робить те, що може принести найбільшу користь нашій країні. Тому зараз ми тут, на передовій підняття бойового духу наших друзів-гвардійців», – зазначив директор театру, заслужений діяч мистецтв Ігор Коваль.

У концертній програмі – українські патріотичні пісні та популярні хіти.

«На жаль, не всі військовослужбовці можуть послухати музику, адже багато з них мають контузії. Їм просто фізично важко сприймати мелодії. Проте більшість бійців, які перебувають на лікуванні та реабілітації, мають задовільний морально-психологічний стан та були дуже раді такій формі підтримки. До того ж мистецтво допомагає розслабитися та відпочити», – розповідає заступник командира 5 Слобожанської бригади по роботі з особовим складом полковник Олег Фомін.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту