«Христос народився!»: військові Нацгвардії святкують Різдво Христове за юліанським календарем - НГУ

Атмосфера Різдва – це відчуття особливої енергетики дива. Ці відчуття посилюють люди з якими ви маєте нагоду розділити святкову трапезу. Багато воїнів цього року не можуть святкувати з родиною, але зустріч Різдва у колі побратимів  додає віри, радості та впевненості у неминучій перемозі.

Національна гвардія України дбає, щоб наші воїни могли відчути свято й зарядитися його особливим сенсом.

Вифлеємський вогонь нашим гвардійцям доставив з Кафедрального Собору Святої Трійці військовий священник (капелан) отець Діонісій. Він привітав мужніх захисників з Різдвом Христовим та розповів про історію й традиції свята:

«Цей вогонь символізує мир, добро та любов. Передусім любов українців до своєї держави та єдність нашого народу у боротьбі за свободу, незалежність та мирне майбутнє України. Нехай це світло зігріває ваші серця, вказує шлях у щасливе майбутнє та додає наснаги й впевненості у боротьбі з ворогом. Хай береже він вас увесь рік та принесе добро і Перемогу», – зауважив отець Діонісій.

Щороку Вифлеємський Вогонь Миру, запалений на місці народження Ісуса Христа, долає безліч кордонів, його передають з рук в руки по всьому світу. Мандруючи із Заходу на Схід, Вогонь Миру приносить світло, тепло, мир, злагоду та єднає всіх християн під час Різдвяних свят.

«Людям необхідно полегшити душу, вступити у внутрішній діалог з Богом і самим собою. Усі ми в цей непростий для країни час шукаємо відраду. Звісно, наші воїни – це не виняток. Добре, якщо все більше людей буде знаходити розраду у спілкуванні з Богом. Христос народився!» – вітає прикарпатських гвардійців отець Роман.

Напередодні Різдва до одного з чернівецьких підрозділів Національної гвардії України завітав з колядками заслужений академічний Буковинський ансамбль пісні і танцю ім. А. Кушніренка, під керівництвом народного артиста України Ярослава Солтиса.

Місцева філармонія привітала військовослужбовців зі святом, створила веселу та святкову атмосферу. Театралізований виступ артисти почали ще в дорозі до військовослужбовців. Нацгвардійці пройнялися духом Різдва, а дехто навіть підспівував колядникам.

Як зауважила старший лейтенант Юлія Клак, яка була однією із учасниць святкового вертепу в Навчальному центрі Національної гвардії України:

«Будучи далеко від дому, ми докладаємо усіх зусиль, щоб у цей святковий час наші воїни мали змогу на деякий час повірити в новорічне диво, адже цей колектив – наша друга, велика і дружня родина».

«Я вперше святкую Різдво у колективі військових, тобто з побратимами. Молитва та Свята вечеря нагадали про рідний дім та побудили спогади. Але у нас тут атмосфера хороша, святкова. Я не вдома, але не відчуваю суму чи самотності, не відчуваю навіть, що далеко від родини. Впевнений, що перемога вже скоро і наступне Різдво я зустрічатиму разом з коханою та дітьми», – поділився враженнями нацгвардієць Петро.

Сподіваємося, що Щедрик у виконанні духового оркестру однієї з військових частин Національної гвардії дозволить вам відчути дух Різдва й насолодитися ним. 

Вітаємо всіх, хто в ці дні святкує Різдво!

Христос Рождається! Славімо його!

Перейти до вмісту