Гвардійці привітали з Новорічними святами поранених побратимів та дітей загиблих воїнів - НГУ

Напередодні Новорічних свят нацгвардійці з багатьох військових частин України привітали мешканців деокупованих територій, поранених побратимів та дітей загиблих воїнів Національної гвардії України.

«Для нас, українців, люди – найголовніший скарб, тому маємо докладати максимальних зусиль, щоби наші захисники якнайшвидше одужували, відновлювались як фізично, так і морально. Безумовно, всі ми, хто сьогодні святкує Новий рік, виконуючи службово-бойові завдання, вдячні нашим хлопцям, які ціною власного здоров’я й ризикуючи життям, вже дали відсіч російським окупантам», – зазначила лейтенант медичної служби Наталя.

За словами військовослужбовців, які наразі проходять лікування та реабілітацію після поранень, їм надзвичайно приємно отримати вітання та подарунки від побратимів з Новорічними святами. Всі вони планують якнайшвидше одужати та стати в стрій, аби вигнати російських окупантів із наших земель та повернути мир в Україні.

Напередодні Новорічних свят Святий Миколай завітав до жителів деокупованих населених пунктів Миколаївщини та Донеччини. Гвардійці доставили речі першої потреби, продукти, ліки та подарунки для дітей.

«Важливість підтримки цивільного населення, особливо тієї категорії, що зазнала болю та страждань від війни завжди залишається нашим пріоритетом, адже ми захищаємо не тільки свою землю, а й боремося за збереження кожного життя. А вдячністю для нас завжди будуть щасливі та усміхнені обличчя діток, адже це наше майбутнє!» – зазначає начальник відділу цивільно-військового співробітництва НГУ полковник Віктор Голумбівський.

У Новорічні свята гвардійці вирішили здійснили мрії дітей загиблих побратимів.

Побажання діток були вкрай різні, але спільними силами, гвардійці змогли здійснити всі бажання, щоб побачити посмішку на обличчях малечі. Діти під час усієї війни підтримували гвардійців, надсилаючи їм листи зі щирими словами та власноруч зробленими подарунками.

Воїни Нацгвардії, які беруть участь у захисті України на різних рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії, від щирого серця привітали малечу зі святами та побажали родинам загиблих побратимів стійкості, міцного здоров’я та віри в нашу перемогу в новому році.

Загалом нацгвардійці відвідали та привітали з Новорічними святами 132 побратимів, які проходять лікування у медичних закладах.

Також для гвардійців було проведено 29 концертів з нагоди новорічних свят.

Національна гвардія бере активну участь у поверненні мирного життя на звільнені території, забезпечує доставку гуманітарної допомоги в прифронтові та деокуповані населені пункти, дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту