Нацгвардійці провели заняття для столичних школярів - НГУ

За сприяння офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ на постійній основі проводяться заняття з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл Деснянського району міста Києва.

Тренінг із мінної безпеки провів інструктор 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда. Під час заняття старшокласникам продемонстрували зразки мін, їхні особливості та способи активації.

«Дітям завжди цікаво досліджувати навколишній світ, особливо невідоме. Тому наші заняття спрямовані на те, щоб ознайомити дітей з вибухонебезпечними предметами та попередити про небезпечність контакту з ними. Навчаємо як діяти при потенційній небезпеці, пов’язаній із мінами та вибуховими пристроями», – сказав інструктор з мінної безпеки Віталій.

Фахівці взводу радіаційного, хімічного та біологічного захисту 27 Печерської бригади детально розповіли про порядок дії в разі надзвичайних ситуацій, наголосивши на важливості швидкої реакції та дотриманні визначених правил. Учні отримали не лише теоретичні знання, а й практичні навички: вони вчилися користуватися захисними масками, протигазами та іншими засобами індивідуального захисту.

Крім того, школярі отримали можливість ознайомитися з приладами, які використовують військові під час роботи. Гвардійці 27 Печерської бригади продемонстрували всім охочим роботу радіаційних дозиметрів, хімічних детекторів, а також біологічних аналізаторів.

Працюємо на перемогу та підвищуємо рівень обізнаності наших юних громадян!

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ 

Перейти до вмісту