Нацгвардійці провели заняття з мінної безпеки для учнів старшої школи - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва разом з фахівцями – військовослужбовцями Національної гвардії України організували та провели заняття з інженерної підготовки та мінної безпеки для школярів 251 столичної школи.

Старшокласники дізнались як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть сховатися, які знаки про них попереджають та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо помітили міну чи боєприпас.

Учні на власні очі мали можливість побачити велике різноманіття мін та вибухонебезпечних предметів у вигляді макетів та іншого навчального матеріалу. Вони уважно слухали, брали активну участь у занятті, а потім мали можливість отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

«Актуальність проблеми, пов’язаної з мінною небезпекою, набуває дедалі більшої гостроти. Саме тому ми, дорослі, маємо зробити все можливе, щоб наші діти залишались в безпеці навіть тоді, коли іде повномасштабна війна жорстокого та підступного ворога проти нашої країни. Тільки разом ми зможемо зробити цей світ безпечнішим! » – зазначила  начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту