Учні Дитячої художньої школи №7 міста Києва вручили художній витвір з використаної зброї заступнику командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковнику Валентину Острижному.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0070.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0075.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0014.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0080.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0081.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0020.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0100.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0031.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0114.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0129.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0141.jpg)
Попередній
Наступна
«Дякую за такий приємний і гарний подарунок. Кожен робить все, що може задля нашої перемоги і ви, дітки, своїми роботами піднімаєте бойовий дух нашим воїнам на передовій», – сказав полковник Валентин Острижний.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0129.jpg)
У свою чергу директорка дитячої художньої школи №7 Віра Єфименко зазначила, що її учні продовжать творити художню красу на підтримку воїнів Нацгвардії.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_0020.jpg)
«Найцінніша похвала, яку ми можемо отримати за нашу роботу – слова вдячності наших воїнів»,– додала Віра Єфименко.
Пресслужба НГУ