Нацгвардійці провели семінар для волонтерів - НГУ

Гвардійці-психологи 27 бригади взяли участь у проведені навчального заходу для волонтерських організацій за темою: «Методи психорегуляції та профілактики емоційного вигорання».

Захід пройшов у рамках соціального проєкту «Розвиваючись – допомагай». Його ціллю є ознайомлення суспільства з певними течіями волонтерства: від арттерапії до першої медичної допомоги чи психологічної підтримки, що дає змогу організаціям впроваджувати цікаві проєкти та розвивати волонтерську діяльність.

«Сьогодні ми провели навчальний тренінг для представників різних волонтерських організацій, що є неймовірно важливим не тільки для наших військовослужбовців, але й для людей, які надають всебічну підтримку нашій армії. Адже кожній людині вкрай корисно знати як відновлювати свій психологічний ресурс, особливо в часи інтенсивного та постійного стресу», – зазначив психолог 27 Печерської бригади Дмитро Панченко.

Дякуємо організаторам та всім присутнім за проведення заходу. Віримо, що наші зусилля підуть на розвиток та ефективність роботи українських волонтерів.

Підтримуємо, єднаємось та дбаємо про психологічний стан.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту