«Культурний десант» підтримав нацгвардійців - НГУ

До бійців 3 бригади оперативного призначення «Спартан», які наразі виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку завітали артисти «Культурного десанту».

Ініціатива «Культурного десанту» була створена майже від самого початку повномасштабного вторгнення. Її мета — підняття морально-психологічного духу бійців на передовій. Адже культура може є потужним інструментом об’єднання та підтримки у важкі часи.

Під час свого виступу учасники колективу заспівали пісні, зачитали вірші, а одна з учасниць виконала твори на українському народному інструменті – бандурі. Для бійців кожна така можливість відволіктись від війни є надзвичайно важливою.

«Я з великим захопленням сьогодні відчував всю цю атмосферу. Ти дійсно розумієш, наскільки культура важлива для нас, для нас як нації, які талановиті люди наближають нашу перемогу усіма можливими способами. Я думаю, що усі хлопці сьогодні були у захваті», – поділився гвардієць на псевдо Рекрут.

Учасники проєкту дали змогу бійцям бригади «Спартан» емоційно перезавантажитись та відпочити. Цього разу разом зі своїм колективом завітав також очільник об’єднання «Культурного десанту» відомий співак Коля Сєрга. Артист зазначив, що у наш час надважливо підтримувати військо.

«Наше об’єднання більшою мірою складається з військовослужбовців, але до нас також доєднуються й цивільні артисти, які також разом з нами подорожують по підрозділах Сил оборони України. І для нас головне, щоб бійці відчули те тепло, що наші учасники віддають їм. Ми співаємо, граємо, читаємо вірші, іноді просто спілкуємось і ми бачимо наскільки це важливо та необхідно зараз», – зазначив керівник «Культурного десанту» Коля Сєрга.

На одному з виступів Культурного десанту командир 3 бригади оперативного призначення підполковник Олексій Хільченко обмінявся прапорами з очільником об’єднання Колею Сєргою.

На рахунку Культурного Десанту понад 3000 концертів на лінії фронту, у військових частинах, госпіталях та деокупованих українських містах. І учасники продовжують працювати далі, доносити свої ідеї до усіх українців.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту