Батьківський день: як волонтери привітали родини правоохоронців з новорічними святами (ВІДЕО) - НГУ

В умовах повномасштабного вторгнення українські захисники не завжди мають можливість побачитись зі своїми близькими. Щоб надати шанс військовослужбовцям та правоохоронцям якнайкраще провести час спільно з дітьми, команда благодійного фонду Олександра Пікалова організувала для них «Батьківський день». Родини гвардійців Північного об’єднання Національної гвардії України також завітали на захід.

«Сьогодні до нас долучились українські артисти – це Солоха, Анна Добриднєва, Амадор Лопес, які створили дітям незабутню концертну програму: своїми піснями, своїми емоціями, своїм позитивним настроєм», – розповів організатор заходу Денис Антонюк, голова благодійного фонду Олександра Пікалова.

Зірки української естради подякували силам оборони та безпеки за захист, виступили зі своїми найвідомішими композиціями й привітали родини захисників та правоохоронців України з новорічними святами.

«Я за ці роки виступала для діток з окупованих територій, для діток з дитячих будинків. Для мене це кожен раз велике свято, тому що я, як мама вже двох донечок, хочу сказати, що немає нічого кращого, ніж посмішки та щасливі очі наших дітей. Дітки завжди заряджають енергією, вони і забирають багато енергії, але вдвічі більше віддають. Я завжди задоволена після таких концертів і потім ще два дні почуваю себе як енерджайзер», – поділилась емоціями співачка «Солоха».

Окрім концертної програми для малечі також організували «Місто професій». В ігровій формі діток знайомили з різними актуальними спеціальностями: пожежник, поліцейський, журналіст, лікар, водій та багато інших. Зокрема, діти, як справжні слідчі, спочатку шукали докази злочину, опитували свідків події, а потім затримували правопорушника.

«За сценарієм аніматорів діти мали розслідувати «пограбування банку», так мій син піймав грабіжника. Сказав, що йому все дуже сподобалось. Я хочу подякувати за такі заходи, робіть їх частіше», – поділився враженням нацгвардієць Олександр.

Найактивніші діти отримали цінні призи та подарунки, а також мали можливість сфотографуватися з українськими артистами.

Як зазначив голова благодійного фонду Денис Антонюк, одна з цілей фонду – залишити дітям гарні спогади про дитинство:

«Війну ми виграємо, а що діти згадають, гарне чи погане – це вже буде залежати від нас. Ми всі знаємо, що погане, як правило забувається, а приємні спогади залишаються».

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту