Для гвардійців відбувся черговий показ кінофільму в рамках туру «Кіно заради Перемоги!» - НГУ

У рамках  кіномистецького проєкту «Кіно заради Перемоги!» на Київщині військовослужбовці Національної гвардії переглянули художній фільм режисера Зази Буадзе «Мій карпатський дідусь». Кінострічка вийшла в прокат у грудні 2023 року, а прем’єра картини відбулася у серпні цього ж року на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Представляв картину Народний артист України Богдан Бенюк, який зіграв одну з головних ролей у кінострічці. У своєму виступі він подякував воїнам за захист рідної землі від російських окупантів та розповів про сюжет та курйозні моменти під час підготовки та зйомки кінофільму.

«Цей фільм про наші Карпати, український дух і він тільки знаходить свого глядача. Він був представлений і закордоном, адже події в ньому відбуваються не лише в Україні, а й в Італії. Загалом у ньому розповідається про стосунки та ті думки, які супроводжують нас через усе життя – почуття любові до батьків, дітей, онуків, своєї родини, адже саме на цьому тримається українська нація», – сказав перед початком перегляду головний актор стрічки Богдан Бенюк.

Нагадаємо, що проєкт «Кіно заради Перемоги!» реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” та за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії “Делойт” в Україні, а також за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

«Такі заходи, як сьогодні ми проводимо спеціально для того, щоб ви мали змогу переключитись, відпочити. Перегляд кінофільмів – це є частиною нашого мирного життя. І в той час, коли руйнують наші домівки, а це наші матеріальні надбання ми можемо зберігати нашу мову, культуру, щоб передати нашим нащадкам та транслювати їх у світ. Ми дякуємо вам, що можемо це робити», – зазначила представниця фонду “МХП-Громаді” Світлана Мигаль.

Перейти до вмісту