Нацгвардійці провели «Урок мужності» для вихованців Хмельницького ліцею - НГУ

Військові одного з підрозділів Національної Гвардії України на Хмельниччині здійснили надзвичайно цікавий та пізнавальний візит вихованців одного з ліцеїв. Військові хотіли привернути увагу молодого покоління до військової справи, підвищенні їх свідомості про сучасні технології та методи захисту нашої країни.

На уроці військові представили учням зброю, розповіли про особливості їхнього застосування та технічні характеристики. Також було продемонстровано використання безпілотних літальних апаратів (БпЛА), в тому числі їхню роль у розвідці та штурмі позицій противника. Діти із захопленням спостерігали за демонстрацією роботи БпЛА під час бою та скиданням навчальних гранат, що підкреслило важливість інноваційних технологій у сучасній військовій діяльності.

Після цікавої та пізнавальної частини уроку діти виразили свою вдячність військовим, вручивши їм подяку за надану інформацію та демонстрацію. Завершився захід спільними фото, де учні отримали можливість зробити знімки разом з гвардійцями, що стали справжніми героями цього “Уроку мужності”.

«Такі ініціативи мають велике значення для формування патріотичних поглядів у молодого покоління та розуміння важливості оборони нашої країни. Надіємося, що співпраця між військовими та шкільною громадськістю буде продовжена і далі, з метою підвищення обороноздатності та патріотичного виховання молодого покоління», – зауважив командир відділення інструкторів на псевдо Шекспір.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту