Нацгвардійці продовжують активно нищити російських окупантів - НГУ

На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал.

Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Підтверджено знешкодження близько 130 окупантів, з яких 54 – назавжди. Знищено три бойові машини піхоти, один бронетранспортер, дві бойові броньовані машини, 27 одиниць автомобільної техніки, три артилерійських системи, два міномети, два човни, систему РЕБ та польове сховище з боєприпасами», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович також відмітив ефективну роботу груп аеророзвідки 27 Печерської бригади, які на Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках виявили та знищили два танки, 8 одиниць іншої броньованої техніки, вантажний автомобіль та польовий склад з боєкомплектом.

«Загальні втрати, які нанесли окупантам підрозділи спеціального призначення Нацгвардії на Мелітопольському та Авдіївському напрямках склали: у живій силі 46 військовослужбовців, з яких 17 – назавжди, в озброєнні та військовій техніці було знищено танк та чотири бойові машини піхоти, пошкоджено бойову машину піхоти», – повідомив полковник Микола Уршалович.

Також за його словами розвідники Національної гвардії України протягом минулого тижня виявили 468 цілей противника, частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту