Артилеристи Нацгвардії подавили 84 спроби штурмових дій противника - НГУ

Підрозділи артилерії Національної гвардії України продовжують безжально нищити ворога та забезпечують вогневу підтримку підрозділів Сил оборони. Протягом минулого тижня вони виконали близько 1 550 вогневих завдань та подавили 84 спроби штурмових дій противника.

Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилеристи Національної гвардії на Лиманському, Куп’янському, Бахмутському, Бердянському, Мелітопольському та Херсонському напрямках виконали близько 1 550 вогневих завдань, знешкодили 75 осіб противника, з яких 13 – назавжди. Також підтверджено знищення двох мінометів з боєкомплектом, 5 одиниць автомобільної техніки, склад з боєкомплектом, зруйновано 3 укриття особового складу та подавлено 84 спроби штурмових дій противника», – сказав він.

Водночас полковник Микола Уршалович зазначив, що безпілотна авіація Нацгвардії за минулий тиждень виконала 4 бойових вильоти для вогневого ураження противника на Лиманському, Запорізькому та Херсонському напрямках. У результаті було виявлено танк, самохідну артилерійську установку, 15 бойових броньованих машин, 8 гармат та 21 одиницю автомобільної (спеціальної) техніки. Підрозділи артилерії Сил оборони наносили вогневе ураження по виявленим цілям.

Також він повідомив, що за минулий тиждень мобільні вогневі групи Нацгвардії знищили 3 повітряні цілі під час повітряних атак.

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту