Нацгвардійці доєднались до здачі крові у Всесвітній день донора крові - НГУ

14 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день донора крові. З цієї нагоди військовослужбовці Нацгвардії вкотре поділилися своєю кров’ю з побратимами, які перебувають наразі на передній лінії фронту.

«Нашим хлопцям ця кров є дуже потрібною, вона рятує життя, — говорить нацгвардієць Олександр. – Я вдруге здаю кров для наших, і вдруге це відбувається у мій День народження. Сьогодні мені виповнюється 20 років. Це найкращий подарунок для мене – знати, що поділився кров’ю, а значить — життям, з побратимами. Вирішив зробити це традицією – щороку здавати кров в чергову річницю свого життя, та й частіше, без прив’язки до будь-якої дати, також».

Гвардійці систематично здають кров та її компоненти для поранених військовослужбовців, спрямовуючи її на передову та в лікувальні заклади, де відновлюються після поранень захисники.

Сьогодні нацгвардійці на Хмельниччині разом здали майже 16 літрів крові.

«Допомагати іншим – це загальнолюдський обов’язок. Зараз життя багатьох людей залежить від наявності донорської крові, особливо в умовах війни, коли країна-терористка демонструє свою безжальність. Щохвилини кров рятує чиєсь життя», – зазначає один з гвардійців Південного ОТО.

На Запоріжжі до здачі крові долучились 25 нацгвардіців, які здали близько 12 літрів крові.

«Ми часто долучаємося до таких акцій, адже розуміємо важливість цієї справи. Наша кров допоможе зберегти як життя поранених побратимів, так і – мирного населення під час війни. Утім, крім цього, переливання крові щодня потребують й онкохворі, вагітні, пацієнти під час операції, потерпілі під час катастроф. Здавайте кров, здавайте плазму, даруйте людям життя і робіть це частіше», – зауважив гвардієць Олександр.

Донорство крові або її компонентів є швидкою та безпечною процедурою, яка виконується в Україні на сучасному обладнанні, а також надає донорам можливість безкоштовно пройти медичне та лабораторне обстеження.

Сьогодення демонструє нам необхідність допомагати один одному. Військовослужбовці, правоохоронці, волонтери та всі українці борються за одну ціль – нашу Перемогу!

Тож, радимо усім приєднуватись до здачі крові.

В краплі твоєї крові – чиєсь життя. Стань донором!

Перейти до вмісту