«Ми всі однієї крові». Нацгвардійці стали донорами крові для поранених побратимів - НГУ

Нацгвардійці Закарпаття стали донорами крові. Військовослужбовці завітали до станції переливання у день донора крові. Для багатьох це не вперше – військові регулярно здають кров для поранених побратимів. В цей день вони своїм прикладом закликали усіх небайдужих громадян долучитись до донорського руху.

«Нічого страшного в здачі крові немає. Я не вперше це роблю, і відразу погодилась, коли наші хлопці запросили мене сьогодні сюди. Закликаю усіх закарпатців приходити та здавати кров для наших побратимів, які зазнають поранень і потребують саме такої допомоги. Ми ж – українці – всі однієї крові», – говорить молодший лейтенант Національної гвардії України Інесcа Орябко.

«Ідея здати сьогодні кров виникла спонтанно – просто у розмові. Я відразу погодився. Для мене це не перший досвід. Я добре усвідомлюю, що це може врятувати комусь життя, а мені це не завдасть ніяких незручностей. Тому я сьогодні тут. Хочу подякувати всім донорам крові – усі ці люди роблять велику справу, і мені було дуже приємно бачити велику кількість людей на станції переливання крові. Це означає, що ми зможемо врятувати багато життів», – поділився враженнями капітан Ігор Іванов.

У підрозділі Нацгвардії запевняють, що сьогоднішня акція присвячена дню донора крові, але не є разовою. Багато нацгвардійців: і солдатів, і офіцерів регулярно приходять на станцію переливання і свідомо здають кров. Дехто з військовослужбовців завітають на станцію переливання найближчими днями – після нарядів і виконання інших поставлених задач. 

Перейти до вмісту