Запорізькі гвардійці здали кров для побратимів та цивільних - НГУ

Запорізька область залишається однією з найгарячіших точок прояву збройної агресії рф. Окупаційні війська не припиняють обстрілів цивільних будинків, об’єктів інфраструктури та продовжують постійні спроби прориву оборони. Через військову агресію потреба у донорах в регіоні зросла і є стабільно високою. Донорської крові потребують як захисники, так і цивільні, що постраждали від воєнних дій. Свій внесок у допомогу одному із запорізьких медзакладів роблять і гвардійці.

Бійці Національної гвардії вже не вперше підтримують такі ініціативи, бо добре розуміють, наскільки важливим є поповнення банку крові у час війни. Тож, охочих на добру справу виявилося чимало.

«Намагаюся здавати кров регулярно. У цей складний воєнний час кожен з нас поділився своєю частинкою заради спільної справи — порятунку людей. Сьогодні українці платять високу ціну за свободу та незалежність, у запеклих протистояннях з ворогом проливають власну кров. Всі воюють на своєму фронті та діляться власними фізичними, матеріальними та духовними ресурсами задля порятунку співгромадян», – прокоментував гвардієць Олександр.

Повномасштабна війна, спричинена вторгненням російської армії в Україну, докорінно змінила життя українців. І всупереч всім жахіттям, увесь наш народ демонструє справжні дива — дива єдності, хоробрості та незламності.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту