Нацгвардійці допомогли доставити благодійний вантаж для громадян - НГУ
Військовослужбовці Національної гвардії, представники БО МБФ “Volunteer UA” та благодійного фонду «Світлі справи» доставили вантаж із благодійною допомогою до населених пунктів в Миколаївській області.
 
«Ми не можемо залишатися осторонь питання підтримки та допомоги громадянам, адже допомагаючи один одному ми зміцнюємо віру в нашу спільну перемогу над ворогом. Саме тому спільними зусиллями благодійної організації та нацгвардійців ми робимо усе можливе для підтримки нашого народу», – зазначила голова благодійної організації міжнародного благодійного фонду”Volunteer UA” Міла Юрченко.
Харчові продукти, медикаменти, та предмети першої необхідності отримали багатодітні сім’ї, родини переселенців та містяни, котрі потребували допомоги.
 
«Ми завжди готові та відкритті до реалізації спільних проєктів і кожен з нас робить усе можливе для підтримки, як цивільного населення, так і благодійників. Оскільки у цей складний для нашої держави часи, важливо допомогти всім, хто цього потребує, заради спільної мети – нашої перемоги», – зазначив військовослужбовець НГУ Дмитро.
 
Миколаївські гвардійці вже не вперше долучаються до реалізації спільних проєктів. На сьогодні вже було організовано доставку понад 20 тонн гуманітарної та благодійної допомоги.
 
Разом до перемоги!
Перейти до вмісту