На Запоріжжі рідним загиблого героя вручили державні нагороди - НГУ

Матері загиблого нацгвардійця з Мелітопольщини вручили медаль «За військову службу Україні» та орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Боєць військової частини 3035 Національної Гвардії України Данило Колосов – родом з Мелітопольщини, він загинув торік 4 листопада на Донеччині.

Під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, поблизу населеного пункту Горлівка Донецької області Данило отримав поранення несумісні з життям.

«Для нас це велика честь і водночас важка місія. Немає таких слів, які б могли вгамувати ваш біль. Ми всі перед вами в неоплатному боргу. Низько схиляємось перед вами Наталіє Вікторівно. Засвідчуємо свою повагу та шану за те, що виховали справжнього сина України. Розуміємо, що жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, але наш обов’язок – берегти пам’ять про них – Героїв нашого часу! Впевнені, що завдяки таким хлопцям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є і буде! Героям Слава!», – зауважив представник військової частини 3033 Національної гвардії України Вадим Кривохижа.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту