На Вінничині нацгвардійці взяли участь у фесті для молоді - НГУ

Нацгвардійці спільно з працівниками Національної поліції та ДСНС Вінниччини взяли участь у військово-патріотичному заході «Defenders Autumn Fest», організований департаментом молодіжної та соціальної політики обласної військової адміністрації. Присвяченому Дню Захисників та Захисниць України, що проходив на території обласного центру культури «Щедрик».

«Defenders Autumn Fest є важливим заходом для патріотичного виховання та популяризації важливості обороноздатності країни серед молодого покоління та громадськості загалом. Він також може сприяти зміцненню духу та єдності серед учасників, а також покращенню сприйняття важливості військово-патріотичних цінностей у суспільстві», – розповіла заступниця директорки департаменту молодіжної та соціальної політики Ірина Коцюбівська.

В ході заходу нацгвардійці продемонстрували молоді сучасні засоби аеророзвідки, інструктор з тактичної медицини показав майстер-клас з надання домедичної допомоги пораненим, інструктор з вогневої підготовки практично показав навички користування зброєю.

Надзвичайники продемонстрували молоді спорядження та спецтехніку бійців ДСНС та детально розповіли про її характеристики, пояснивши у яких випадках використовується пожежно-технічне обладнання.

Правоохоронці представили учасникам заходу різноманітні локації із макетами вибухонебезпечних та вогненебезпечних предметів, валізами криміналістів, спецзасобами кінологів та інформаційними буклетами про службу у поліції.

«Сьогодні, мені особисто як викладачу, подобається, що на заході представлені багато сил та засобів, які стоять на сторожі безпеки нашої країни. Наша молодь – це наші майбутні захисники, для яких такі заходи дуже важливі. Молодь бачить різноманіття вибору і можливо хтось з них для себе вже обрав майбутню професію», – пояснила викладачка з Захисту України Юлія Щербань.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту