Міністр внутрішніх справ нагородив бійців системи МВС, які проходять лікування та реабілітацію (ВІДЕО) - НГУ

25 жовтня Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відвідав шпиталі та центр реабілітації, у яких перебувають військовослужбовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби, а також поліцейські Національної поліції.

Ігор Клименко поспілкувався із пацієнтами закладів – це бійці, які отримали поранення на передовій і були доправлені на лікування.

«Я хотів би вам і вашим рідним сказати «Дякую» за вашу службу, за ваш героїзм. За те, що ви – гордість Міністерства. Колектив чекає на вас у строю», – сказав Міністр.

Ігор Клименко наголосив, що МВС має на меті забезпечити кожного військовослужбовця та поліцейського якнайкращими умовами для подальшої служби.

«Ми зробимо все можливе, щоб після лікування всі зайняли достойні місця в нас у системі – Національній гвардії, Національній поліції, Державній прикордонній службі та в інших службах Міністерства внутрішніх справ», – зазначив глава МВС.

Міністр внутрішніх справ також заявив, що питання реабілітації та відновлення бійців після поранень є одним із пріоритетів МВС, тому у медичних закладах продовжують встановлювати сучасне обладнання, вдосконалювати систему електронного обліку пацієнтів та залучати фахових лікарів.

«Якщо ми починали з одного терапевта і одного асистента, то на сьогоднішній день маємо чотирьох терапевтів та трьох асистентів. Реабілітологи працюють із пораненими дуже активно», – розповіла заступниця начальника реабілітаційного центру МВС з медичних питань Ірина Рожелюк.

Під час відвідування закладів лікування та реабілітації Міністр внутрішніх справ України нагородив 75 людей – це поранені бійці, а також лікарі, які працюють у шпиталях. 10 з них отримали державні нагороди.

Окрім цього, один із лікарів отримав почесне звання «Заслужений лікар України». Це – Петро Нікітін – провідний травматолог-ортопед шпиталю Державної прикордонної служби України, який провів понад 5 тисяч операцій і має 35 років хірургічного досвіду.

Департамент комунікації МВС

Перейти до вмісту