На Вінниччині відкрили таблицю пам’яті загиблому бійцю “Червоної Калини” - НГУ

У Корделівці Вінницької області відбулось відкриття пам’ятної дошки загиблому герою бригади “Червона Калина” старшому солдату Андрію Бондарю. Пам’ятна дошка з’явилась на будівлі школи, де навчався герой.

Почесне право відкриття меморіальної таблиці було надано дружині та доньці героя. Після цього її освятив військовий капелан бригади “Червона Калина” отець Орест. На церемонії відкриття зібрались земляки Андрія Бондаря, його рідні та близькі, побратими, однокласники та вчителі. 

З початком повномасштабної війни не вагаючись став на захист України. Героїчно загинув 28 червня 2022 року в боях поблизу міста Лисичанськ Луганської області. У героя залишилась дружина та маленька донечка. Андрію Бондарю було 26 років.

“Андрій був військовим, який повністю віддавався своїй справі. Його героїзм і мужність є прикладом для всіх. Вони ніколи не будуть стерті з нашої пам’яті. На жаль, війна забирає найкращих. Помстимось за кожного. Слава загиблим героям”, – заявив на відкритті пам’ятної дошки офіцер бригади “Червона Калина” підполковник Микола Качан.

Указом президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. На його честь названо вулицю в рідній Корделівці.

Відділ інформації та комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту