На Прикарпатті відкрили дошку пам’яті присвячену полеглому гвардійцю - НГУ

У селі Горішнє-Залуччя на Прикарпатті відбулась урочиста церемонія відкриття пам’ятної дошки на честь полеглого гвардійця 50-го полку НГУ Андрія Петровича Месюка.

На церемонії відкриття були присутні рідні Андрія, його бойові побратими, вчителі та учні школи, а також представники місцевої та районної влади. Усі присутні прийшли вшанувати пам’ять загиблого військовослужбовця, який віддав життя за свою країну.

“Андрій, не вагаючись, приєднався до лав Національної гвардії України зразу після повномасштабного вторгнення, щоб боронити рідну землю та український народ”, – розповів заступник командира 50-го полку НГУ підполковник Юрій Павловський.

Андрій загинув у березні 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Шипилівка Луганської області. Трагічна смерть настала внаслідок гранатометного обстрілу.

Герой похований на Алеї слави в місті Чернівці. Його смерть – це велика втрата не лише для родини, але й для всієї України. У Андрія залишилося троє малолітніх дітей, які тепер ростуть без батька.

Відкриття пам’ятної таблиці полеглому гвардійцю – це не лише вшанування пам’яті героя, але й нагадування майбутнім поколінням про мужність та самопожертву українських воїнів у боротьбі за незалежність України.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту