На Вінниччині відкрили меморіальну дошку в пам’ять про загиблого гвардійця - НГУ

У Бохоницькому ліцеї на Вінниччині вшанували пам’ять загиблого гвардійця Володимира Вальчука. Воїн загинув у липні 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Відтепер про героя нагадуватиме ще й меморіальна дошка на фасаді школи, де навчався військовий. Згадати бійця прийшли рідні, друзі та військові побратими.

Володимир був вірним другом, бездоганним батьком та справжнім воїном, розповідає товариш по службі, старший солдат Максим. Вони воювали разом. У липні минулого року, стримували штурм окупантів на одній з найгарячіших ділянок фронту – Серебрянському лісі. 

«Володимир був справжнім воїном, який завжди стояв на захисті своїх товаришів. Його відвага та професіоналізм залишаться в наших серцях назавжди. Ця меморіальна дошка – це символ нашого спільного шляху, пам’яті про наших втрачених братів і підтримки для їхніх рідних та близьких», – сказав гвардієць. 

Почесне право відкрити меморіальну дошку надали дружині та синам полеглого бійця. Присутні вшанували пам’ять захисника України хвилиною мовчання.

«Низький уклін усім Героям, які відали життя заради нашої країни. Ми несемо великий борг перед нашим військовослужбовцем і перед його родиною. Його жертовність і героїзм не мають ціни. Ми завжди будемо пам’ятати його як відданого захисника нашої країни. Володимир залишив по собі велику спадщину – спадщину відваги та честі. Ми, військовослужбовці, обіцяємо продовжувати його справу, захищаючи нашу країну з такою самою відданістю, як і він”, – зазначив заступник командира вінницького підрозділу майор Олег Кушнір.

Ця пам’ятна дошка  – шоста на фасаді Бохоницького ліцею.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту