Командувач НГУ вручив державні нагороди родині загиблого нацгвардійця - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко вручив державні нагороди родині загиблого нацгвардійця Маковея Максима Вікторовича, який віддав своє життя за незалежність України.

«Нема таких слів, які зможуть хоч якось полегшити ваш біль. Ми продовжуємо боротьбу, робимо все, щоб вигнати ворога з нашої землі»», – зазначив командувач НГУ бригадний генерал Олександр Півненко.

Указами Президента України № 338 та 870 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Маковея Максима Вікторовича нагороджено орденами «За мужність» III ступеня та II ступеня (посмертно).

«Це наш спільний біль, він у наших серцях. Ми з вами – одна родина, так є і так буде завжди. Пам’ять про наших героїв буде жити вічно», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний.

«Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне – він був там усюди. Казав, що після поранення хоче повернутися в Рубіжне, щоб вибити звідти ворога. На жаль, не зміг…» – згадує дружина загиблого нацгвардійця Анастасія Маковей.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх напрямках, де ведуться активні бойові дії, стійко утримують свої позиції та знищують сили й засоби противника.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту