Матерям загиблих героїв вручили відзнаки від Президента України до Дня матері - НГУ

У будівлі Київської міської державної адміністрації матерям загиблих героїв передали відзнаки Президента України. Захід організований у взаємодії з міською владою Києва та громадською організацією «Незламні матері України» за участі представників Національної гвардії України.

Запрошені матері героїв отримали Подяки незламності від громадської організації «Незламні матері України», чиї сини загинули внаслідок війни. Крім того, трьом матерям загиблих гвардійців передали почесні нагороди Президента України.

А саме, указом президента нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) молодшого сержанта Івана Покойового, солдата Ігоря Воєводіна та штаб-сержанта Богдана Глущенка.

Нагороди від імені командувача Національної гвардії України вручив т.в.о. заступника командувача по роботі з особовим складом Національної гвардії України полковник Валентин Острижний.

«Дякую співорганізаторам та партнерам, всім хто долучився для відзначення Дня матері. Це є важливо, адже від того наскільки шанована жінка в державі можна оцінити ступінь культури та благополуччя в цілому. Без сумнівів, найсильніше почуття у світі є біль та скорбота матері, яка втратила дитину. З нею може порівнятися тільки почуття материнської любові. Дякую вам, за виховання справжніх патріотів ми пишаємося нашими героями захисниками. Командування національної гвардії схиляє голови перед матерями, які втратили найцінніше у своєму житті. Сьогодні я маю честь вручити вам нагороди і подякувати вам за те, що тримаєтеся в цей важкий час і продовжуєте підтримувати одна одну», – сказав полковник Острижний під час передачі нагород загиблих синів матерям.

Натомість голова правління громадської організації «Незламні матері України» та комітету сприяння соціальному захисту членів сімей загиблих військовослужбовців НГУ Наталія Харченко під час передачі нагород сказала:

«Наші сини не обирали бути героями, як і ми не обирали бути матеріями героїв. Нас усіх обрав час».

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту