15 вересня офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ зустрілась з учнями 5-11 класів одного з ліцеїв на Вінниччині.
![photo_2023-09-18_10-08-11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_10-08-11-1024x683.jpg)
![photo_2023-09-18_10-08-13](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_10-08-13.jpg)
![photo_2023-09-18_10-08-06](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_10-08-06-1024x682.jpg)
![photo_2023-09-18_10-08-14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_10-08-14.jpg)
![photo_2023-09-18_10-08-04](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_10-08-04.jpg)
![photo_2023-09-18_10-08-16](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_10-08-16-1024x682.jpg)
Сьогодні мала можливість розповісти дітям про Національну гвардію України, наших героїв, які стали на захист країни у такі надскладні часи. Діти ставили багато запитань про службу в Нацгвардії, адаптацію військових до цивільного життя після участі в бойових діях, ділилися своїми історіями та дізнавались, чим вони можуть бути корисні задля перемоги України», – поділилась своїми враженнями начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.
Урок мужності пройшов в теплій атмосфері, а наприкінці заходу учні ліцею отримали корисні подарунки від гвардійців.
Відділ ЦВС ІВЦ НГУ