Гвардійці долучились до свята – першого дзвоника - НГУ

На запрошення керівництва Сирецького дендрологічного парку м. Києва в рамках співпраці за напрямком національно-патріотичного виховання та з нагоди святкування Дня знань, офіцери цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України долучились до святкових заходів, які були організовані для дітей та їх батьків.      

«Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Дитинство – це чудова пора мрій і безтурботності, наповнена щирою радістю і теплом рідних людей. І попри війну, нехай так і буде завжди!» – зазначила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ, підполковник Алла Клачко. 

В програмі розважальних заходів на дітей чекали різноманітні тематичні гуртки і локації, де кожен з них мав можливість познайомитись з діяльністю правоохоронних органів, взяти участь в іграх та конкурсах, а також поспілкуватись з захисниками України.

Особлива увага дітей була прикута до знайомства з чотирилапими помічниками гвардійців вівчарками німецької та бельгійської породи Кайна та Дана.

По завершенню свята на дітей, їх батьків та відвідувачів парку чекала концертна програма за участю українських творчих колективів та співаків.

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту