Діти військовослужбовців НГУ вирушили на відпочинок до Німеччини - НГУ

Діти загиблих, захоплених у полон, безвісти зниклих за особливих обставин та гвардійців, котрі наразі приймають активну участь у бойових діях на території України вирушили на відпочинок та реабілітацію до Німеччини. Протягом двох тижнів 70 дітей нацгвардійців проведуть у Центрі відпочинку та молоді «Prebelow Kinderland» поблизу міста  Бранденбург.

“Дитячі табори є важливими й необхідними для фізичного, емоційного та соціального розвитку дітей. Оздоровчий відпочинок допомагає зменшити стрес та негативні наслідки війни”, – запевняє офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ майор Кирило Онищенко.

На дітей чекає насичена культурна, оздоровча та розважальна програми, які підготувала німецька сторона. Впродовж відпочинку на дітей чекають екскурсії видатними місцями Німеччини, квести, стрільба з луку, катання на човнах, креативні майстеркласи, спортивні ігри, талант-шоу тощо.

“Я в захваті від Німеччини й самого табору. Тут дуже велика територія: є майданчики для ігор, відпочинку та спорту. Особливо сподобались  будиночки, в яких ми живемо. З нетерпінням чекаю на екскурсії та активний відпочинок”, – поділилася враженнями донька нацгвардійця Іванка.

Національна гвардія Україна співпрацює на різних рівнях задля реалізації проєктів, що мають на меті зменшення негативного впливу війни на дітей військовослужбовців НГУ.

Перейти до вмісту