На Прикарпатті відбувся благодійний збір коштів для потреб бійців Національної гвардії - НГУ

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму “Мій карпатський дідусь”. Це повнометражний фільм у жанрі трагікомедії  режисера Зази Буадзе за участі акторів Богдана Бенюка та Сімоне Коста.

Під час презентації фільму також організували благодійний збір коштів для підтримки 50-го полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Зібрані кошти будуть використані для придбання спеціального обладнання, зокрема безпілотних літальних апаратів, засобів радіоелектронної боротьби та тепловізійних приладів.

Фільм розповідає історію італійця Мікеле, який опиняється у Карпатах і відкриває для себе свого дідуся. Актори, зокрема Богдан Бенюк, поділилися своїми враженнями від роботи над стрічкою, а режисер Заза Буадзе висловив подяку всім хто зараз захищає нашу країну за можливість творити та демонструвати фільми глядачам.

“Мистецтво — це своєрідна зброя. Зброя, яку страшенно не любить “рускій мір”. Зброя, яку боїться “рускій мір”. Що більше у нас буде всіляких подій, пов’язаних з кіно і театром, то ця зброя буде міцнішою. А найважливіше — наша нація буде себе ідентифікувати й розуміти: хто ми є”, — каже Богдан Бенюк.

«Такі заходи показують наскільки мистецтво може стати засобом об’єднання громади навколо важливих соціальних ініціатив. Зібрані кошти призначені для придбання сучасного обладнання для гвардійців, зокрема безпілотних літальних апаратів та засобів радіоелектронної боротьби. Такі ініціативи сприяють зміцненню національної єдності», – ділиться думками командир 50 полку Нацгвардії полковник Вадим Ліневський.

Показ фільму в Івано-Франківську об’єднав у собі не лише мистецьку акцію, а й благодійний внесок у підтримку Національної гвардії України, підкреслюючи важливість культурних і соціальних ініціатив для зміцнення національної єдності та підтримки військових підрозділів.

Перейти до вмісту