НА НГУ розпочинає співпрацю з 13 закладами культури та мистецтв - НГУ

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський підписав Меморандум про співпрацю та взаємодію із закладами культури та мистецтв.

Свою співпрацю з НА НГУ розпочинають 13 закладів культури та мистецтв Вінниччини.

«Меморандум передбачає широку співпрацю між сторонами щодо покращення допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців Академії та популяризації культурно-мистецького життя у місті Вінниця та у Вінницькій області», – зазначає  начальник управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ольга Дернова.

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський зазначив, що допомога вінницьких музеїв, філармонії, бібліотек та театрів є вкрай важливою і сьогодні, адже, по-перше, вона дозволяє виховувати освічених та всебічно розвинених майбутніх офіцерів, а, по-друге, показує курсантам, що суспільство вдячне саме їм за захист країни та за те, що молоді гвардійці обрали для себе складний, втім дуже важливий для України життєвий шлях.

«Я вдячний кожному з вас за цю чудову можливість і за ваше бажання таким чином взяти участь у підготовці сучасних офіцерів. Надважливим є і те, що це  відбувається у дуже важкий період для нашої країни і для світу в цілому, але ми об’єднуємо зусилля заради спільної мети і таким чином теж допомагаємо один одному. Підписання такого меморандуму, для мене, як для начальника Академії є вкрай важливою подією та, безумовно, позитивною тенденцію до розвитку», – зауважив генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

В рамках підписаного меморандуму курсанти відвідуватимуть виставки, музейні експозиції, лекторії, творчі зустрічі, фестивалі, екскурсії тощо.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту