На Одещині відкрили меморіальну дошку загиблому гвардійцю, оборонцю Маріуполя - НГУ

9 травня, у річницю загибелі сержанта військової частини 3058 Національної гвардії України Пантелія Бошкова у Кубейському ліцеї в Одеській області, де навчався гвардієць, відбулося відкриття дошки пам’яті. У травні минулого року військовослужбовець героїчно загинув, обороняючи місто Маріуполь, захищаючи Україну й українців.

Відкрили меморіальну дошку вдова та сестра загиблого героя. Зі словами пошани та подяки виступив секретар Кубейської сільської ради Микола Арабаджи. Всі згадують воїна як добру, щиру та шанобливу людину, яка була здатна вислухати, підтримати та допомогти.  При згадуванні воїна його рідними, знайомими, вчителями першими словами є «людяність» та «доброта». Саме таким запам’ятали Пантелія Івановича односельці, мужнім та сміливим його запам’ятали побратими.

 

«Це світла і добра людина, яка була прикладом мужності та героїзму. Всі гвардійці запам’ятали Пантелія як людину з великим серцем, людину, що здатна завжди прийти на допомогу. Подвиг сержанта Бошкова буде прикладом для майбутніх поколінь. Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів! Пантелій Бошков став поруч із великими борцями за волю України. Подвиг воїна-героя повинен бути  одвічно в пам’яті українського народу. Він загинув, захищаючи рідну землю. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться з нами», – виступив командир військової частини 3058 Національної гвардії України Південного оперативно-територіального об’єднання майор Євгеній Руфанов.

Освятив дошку пам’яті настоятель Свято-Успенської церкви протоієрей отець Віталій: «Загиблого героя, на жаль, не повернути. Його добрі вчинки, його щиру посмішку назавжди залишаться в нашій пам’яті. Нинішні та майбутні покоління ліцеїстів будуть згадувати подвиг воїна-гвардійця. І не згасне та добра пам’ять, яку він залишив після себе».

Присутні вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, вклонилися матері та подякували за виховання справжнього патріота України.

Військовослужбовець посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Вічна пам’ять Герою!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту