На Хмельниччині гвардійці провели уроки мужності для місцевих школярів - НГУ

Нещодавно військовослужбовці підрозділів Національної гвардії на Хмельниччині провели уроки мужності для школярів Нетішина та Волочиської територіальної громади.

Гвардійці поспілкувалися зі школярами про особливості військової служби у Національній гвардії України, про основи патріотичного виховання і користь фізичної підготовки та здорового способу життя.

Школярам розповіли про основні принципи тактичної медицини, а також про роботу сучасних розвідувальних та FVP дронів. Учням продемонстрували зразки зброї та автомобільної техніки, роботу кінологічної служби, види безпілотних літальних апаратів та види вибухонебезпечних пристроїв. Окремо гвардійці розповіли про загрози та небезпеки пов’язані з вибухонебезпечними предметами й правила поведінки з ними.

Гвардійці на практиці показали, як необхідно поводитися в разі раптового обстрілу й продемонстрували алгоритм дій першої домедичної допомоги при пораненні, а також правила евакуації з місця обстрілу.

Після завершення уроків військовослужбовці Національної гвардії України подякували школярам і вчителям за активну участь, зацікавленість та серйозне ставлення занять.

«Ми почули дуже багато цікавої інформації. Я ніколи не міг подумати, що собака може надавати скільки допомоги людині. Також було дуже цікаво побачити як працюють аеророзвідники, адже це дуже важливо в теперішній час»,- ділиться враженнями школяр Владислав.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту