Мистецька терапія: співаки та музиканти Сумщини подарували концертну програму гвардійцям - НГУ

Представники мистецької сфери Сумщини приїхали аби нагадати бійцям частини – підтримка та допомога від них — це процес постійний та безперервний.

Музиканти та співаки з різних районів Сумської області вирішили знову привітати бійців Нацгвардії концертною програмою на позиціях.

Для наших друзів-гвардійців ми вирішили підготувати концертну програму. Так, ми вирішили ще весною і вже зустрічалися з хлопцями. Сьогоднішній наш концерт для бійців – черговий, це така собі добра традиція, – розповідає ідейний натхненник програми Олег. – З першого дня війни так повелося у нас – кожен робить те, що може принести найбільшу користь нашій країні. Тому зараз ми тут, на такій собі передовій, передовій підняття бойового духу наших друзів-гвардійців».

Справжня різнобарвна та насичена концертна програма вмістила в себе близько двох десятків вокальних та інструментальних номерів. Словом, дві години мистецького релаксу бійцям було гарантовано.

«Певно так чинять справжні добрі друзі – періодично збираються у дружньому колі. Протягом семи місяців війни із загарбником наші бійці виконують покладені на них завдання на різних ділянках фронту та у різних місцях. Ні на мить ми не падали духом, бо боремося за свою землю. А ще й тому, що маємо отаку чудову підтримку й розраду», – розповідає гвардієць Олександр.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту