Діячі українського кінематографа вкотре провели кінопоказ для столичних гвардійців - НГУ

В рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги!» для військовослужбовців столичної бригади було презентовано кінострічку режисера Володимира Харченка-Куликовського – «Обмін».

Повнометражна картина «Обмін» – це військова драма про історію двох сімей, стосунки батьків та дітей на тлі російського вторгнення в Україну.

Після ексклюзивного перегляду стрічки, гвардійці мали можливість поспілкуватись зі членами знімальної групи та поділитись своїми враженнями.

Як запевняє солдат Жовтоштан: «Подібна презентація кінострічок – це не тільки хороша нагода для культурного збагачення військовослужбовців нашої країни, а й можливість підсилити свій патріотизм та бойовий дух. Адже, в реаліях війни, ми розуміємо, що ворог, якого ми бачили на екрані, та ворог, проти якого ми зараз боронимо нашу державу – ідентичні за своєю підступністю. Тому в авторів стрічки дуже добре вийшло передати атмосферу та настрій війни».

В супроводі овацій, за традицією, діячі кіно отримали подяки від командування бригади за культурне збагачення та зміцнення мотивації особового складу Нацгвардії.

Сам кінопоказ став можливим за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” та фонду “МХП-Громаді».

Дякуємо кожному за внесок у нашу спільну Перемогу!

Перейти до вмісту