«Ми свого роду ювеліри на війні», – снайпер бригади «Рубіж» з позивним Віскі - НГУ

Чоловік спершу потрапив до підрозділу розвідки бригади швидкого реагування, а згодом вже – вивчився на снайпера. Зізнається, дуже приваблювала його ця справа.

«Я працюю з UAR-10, наша вітчизняна гвинтівка. Недавно був на міжнародних навчаннях, там дуже хвалили нашу зброю та навички. Такого досвіду, як є в наших снайперів, не має більше жодна країна у світі», – розповідає військовий.

Якщо гвардійські снайпери не на позиціях, то – на полігонах. Настріл – те, що робить новачка професіоналом своєї справи, однак, каже Віскі, й досвідчені снайпери завжди тренуються, аби постріли по противнику ставали руховою пам’яттю, всі дії – були на автоматі.

«Більшість часу на позиціях ми ведемо спостереження, на скільки нам дозволяє оптика, корегуємо вогонь та збираємо розвіддані. Постріл робимо тоді, коли точно впевнені, що влучимо і це виправдає викриття нашої позиції. Ми свого роду ювеліри на війні», – ділиться герой.

Сьогодні Віскі з побратимами працює на одній з найгарячіших ділянок фронту на Донеччині. Запевняє, стоятимуть, доки їхні кулі не знайдуть кожного окупанта на території України!

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту