Мотивація у мене на найвищому рівні, – командир гранатометного взводу бригади “Червона Калина” (ВІДЕО) - НГУ

Командир гранатометного взводу бригади “Червона Калина” на псевдо Білий повномасштабну фазу війни зустрів як солдат-строковик у Києві. Згодом підписав контракт і перевівся в гранатометний взвод. Після злагодження була перша ротація на Донбасі, брав участь у боях в районі Спірного на Донеччині.

Білий розповідає, що працює з гранатометами МК-19 і АГС. Цінує точність своєї зброї. Завдяки цьому в одному з перших боїв його взвод знищив склад БК окупантів. Основною задачею його розрахунку є піхота та легкоброньована техніка.

“Наша робота полягає у знищенні піхоти та легкоброньованої техніки, а також у прикритті нашої піхоти. Я відчуваю, що роблю корисне для своєї країни. Люблю точність своєї зброї й те, що привести в бойове положення її можна дуже швидко”, – розповідає військовий.

Наразі взвод Білого веде бойові дії на Південному напрямку. Він розповідає, що противник використовує багато дронів. Через це працювати необхідно швидко та злагоджено. Під час боїв на Донбасі основною небезпекою була СПГ.

Перед бойовими виходами боєць “Червоної Калини” любить слухати музику. Каже, що це допомагає сконцентруватись на роботі й відволіктись від негативу. Мотивацію продовжувати воювати оцінює на найвищому рівні. Не втрачати наснаги допомагають мама, рідні та дівчина.

Перейти до вмісту