Військові бригади “Червона Калина” розповіли про свої успіхи, зміни у діях ворога та перші дні повномасштабної війни (ВІДЕО) - НГУ

Військові бригади “Червона Калина” з позивними Стяжек та Риба воюють проти російських окупантів із перших днів повномасштабного вторгнення. Розповідають, що зранку 24 лютого 2022 року повірити у нову реальність було важко аж до перших вибухів ракет.

Перші бойові завдання бійці бригади виконували на Київщині. Там бригада “Червона Калина” вела бої проти російських окупантів, які намагались просуватись на трасі Київ-Чоп. Було знищено декілька колон ворожої техніки, населенні пункти зачищені від піхоти.

Після Київщини бійці бригади брали участь в боях поблизу населеного пункту Спірне на Донеччині та звільнили Білогорівку в Луганській області.

“Наша бригада звільнила Білогорівку, знищивши ворожі підрозділи. Ми зайшли в село та зайняли оборону. Воно досі перебуває під контролем українських сил. Ми відбивали велику кількість ворожих штурмів”, – розповідає військовий із позивним Риба.

Наразі бійці “Червоної Калини” ведуть бої проти російських окупантів на Південному напрямку. Підкреслюють, що тут ворог діє більш підготовлено та застосовує велику кількість дронів і техніки.

“Тут воює не та армія, яка протистояла нам у Донецькій області. Тоді вони просто йшли на наші позиції “табунами”, як зомбі. На Південному напрямку вони обдумують кожен крок, у них дуже багато артилерії і дронів. На Донецькому та Луганському напрямку такого не було. Особовий склад більш підготовлений”, – розповів Стяжек.

Перейти до вмісту